KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13856080
nr 1385 6080
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 4 st, Signerade, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 27x37 & 37x27 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:37:12
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg